Satışlar kapatılmıştır !!

Merhabalar,
Kodespa.net üzerinden tüm ürünlerin satışları kapatılmıştır. Yeni ürün alımı yapılmayacaktır.
İyi çalışmalar.

13th Aug 2018
Erişim problemi HK

Merhabalar,Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına Türkiye'de 2 veri merkezi ile çalışıyoruz DGN ve Netinternet, Son günlerde Netinternet verimerkezi kaynaklı erişim sorunları yaşanmaktadır. Erişim sorununun temel kaynağı Türk Telekom'dur. ve Netinternet'de bulunan sunucularımızda zaman zaman erişim ... Devamını Oku »

29th Jul 2018
cp69 Sunucu taşıması

Merhabalar, cp69 DGN Konumlu cPanel sunucusunda son bir ayda performans sorunu nedeni ile ilgili aldığımız bildirimler doğrultusunda yeni sunucuya geçme işlei bugün tamamlanmıştır.DNS kayıtlarında ip değişikliği yapan müşterilerimiz için eski ve yeni sunucu adresleri;Eski sunucucp69.kodespa.net - 185.82.223.119Yeni sunucu ... Devamını Oku »

18th Jun 2018
Fiyatlarda güncelleme

Merhabalar,Yaklaşık bir yıldır Domain fiyatlarında güncelleme yapmadık (düşüş-artış).  Registrar tarafından domain ücretlerine yapılan sürekli fiyat artışlarını biz kendi kar marjımızı düşürerek bir süredir müşterilerimizi etkilememek için fiyat artış politikasına gitmedik ancak dolar kurunun yükselişi nedeni ... Devamını Oku »

29th May 2018
Bazı Suncularda yaşanan kesinti hakkında bilgilendirme

Merhabalar,Bugün yaşanan kesinti hakkında açıklama yapmak istiyoruz. İlgili sorun Datacenter tarafından kaynaklanmaktadır, bilgi aldığımda İnsan kaynaklı Network sorunu olduğu ve en kısa sürede çözüm üreteceklerini ve Sorun yaşanan kısımların %95 tamamlandığı diğer %5lik kısım için çalıştıkları bilgisini ... Devamını Oku »

24th May 2018
Node.js Hosting paketlerinde aktif

Merhabalar,
Kodespa.net Müşterileri için sunucularda node.js hosting paketlerinde kullanılabilir aktif konuma alınmıştır, Node.js uygulamalarınızı güvenle çalıştırabilirsiniz.
cPanel'de yazılım kategorisi altında Node.js görebilirsiniz.
İyi çalışmalar.

29th Apr 2018
Hostmatik İnternet hizmetleri DEVİR HK.

Merhaba, 22.04.2018 tarihi itibari ile, Hostmatik İnternet Hizmetleri, KODESPA HOSTİNG & SERVER firması tarafından devir alınmıştır. Devir süreci yalnızca mevcut müşterilerin ve Hostmatik markası altında olan tüm hizmetleri kapsamaktadır (Domain, Hosting, Reseller, Sanal ve Fiziksel sunucular, Lisanslar). Mail ile tüm ... Devamını Oku »

22nd Apr 2018
Kodespa Firewall Aktif

Merhabalar,Kodespa Destek birimine son zamanlarda gelen talepler üzerine kullanıcıların ip adresinin Firewall tarafından kaldırılması için geliştirile Firewall devreye alınmıştır.Kodespa Firewall Butonuna tıklayıp açılan sayfada aktif hizmetlerinizi göreceksiniz hangisi üzerinde işlem yapmak istiyorsaız ilgili hizmete ... Devamını Oku »

26th Mar 2018
Vunov müşterilerine DUYURU !!

Değerli müşterimiz utku uzun,2017 Haziran ayında devraldığımız Vunov.com müşterilerinin bulunduğu sunucuyu kapatıyoruz, içindeki tüm siteleri dün gece taşıma yaparak kendi sunucularımıza aldık. Hizmetlerin aktif olması için domainlerinizi Kodespa NS adreslerine yönlendirmeniz gerekmektedir.Kodespa NS adresleri ... Devamını Oku »

6th Mar 2018
Sunucu Bakım yapılacaktır

Merhabalar,
5 Mart 2018 günü sunucuda bakım işlemi yapılmıştır, Herhangi bir kesinti - veri kaybı olmadan tamamlanmıştır.
İyi çalışmalar.

5th Mar 2018