Sep 22nd Ücretsiz SSL Aktif

Merhabalar,Uzun zamandır ücretsiz SSL sistemi aktif olduğu halde  duyuru yayınlanmamıştı. Ücretsiz SSL normalde cPanel yayıncılığı tarafından sağlanırken artık Lets Encrypt SSL sistemine geçtik.Ücretsiz SSL kullanmak için herhangi bir kurulum yapılmasına gerek yok Hosting hesabınızın açılmasından itibaren 6 saat ... Devamını Oku »

Sep 10th Planlı Bakım Çalışması

Merhabalar,Değerli müşterilerimiz 10/09/2017 pazar günü gece 00:00 - 04:00 arasında planlı bakım çalışması yapılacaktır. Herhangi bir kesinti yaşanmaması için titizlikle yürüteceğimiz bir baım çalışmasıdır ancak tüm olasılıkları göz önünde bulundurmak için siz değerli müşterilerimize önceden bilgi vermek ... Devamını Oku »

Sep 9th Ücretsiz Domainler HK.

Merhabalar,Değerli Kodespa müşterileri, Bugün size Freenom bağlantısının kaldırıldığını duyurmak istiyoruz. Bildiğiniz üzre freenom üzerinden ücretsiz .tk .ml .cf .ga .gq alan adlarını ücretsiz alınabiliyordu bugün itibarıyla freenom ile çalışmayı durdurduğumuzu ve bu nedenle bu ücretsiz domainleri artık ... Devamını Oku »

Aug 30th Kurban Bayramı Promosyon HK.

Merhaba,KURBAN100 Promosyonundan gelen siparişlerinizin onaylanması için üyeliğinizin e-postasına gelen aktivasyon mail'i ile aktif ediniz. E-posta adresinize herhangi bir aktivasyon maili gelmemişse bize destek talebinde bulunabilirsiniz ve aktivasyon e-mail'ini size tekrar gönderebiliriz.Email doğrulaması ve iletişim biliglerinin ... Devamını Oku »

Jul 13th Vunov Firması Devir Hk.

Merhaba,10/07/2017 tarihi itibari ile, VUNOV İnternet Hizmetleri, Kodespa Hosting & Server. firması tarafından devir alınmıştır.Devir süreci yalnızca mevcut müşterilerin ve vunov markası altında olan tüm hizmetleri kapsamaktadır, şirketin yasal yürütme süreci resmen Kodespa Hosting & Server Tarafından ... Devamını Oku »

Jul 1st Kurumsal Hosting paketlerinde Domain bedava

Kodespa.net üzerinden alınan kurumsal paketlerde domain tescili ücretsiz.
Geçici kampanyayı kaçırmamaız için hemen sipariş verin.